تدابیر لازم برای فصل سرما تدارک دیده شده است

 

شهردار سقز در گفتگو با خبرنگار ساکرس گفت:

با توجه به فرارسیدن فصل زمستان و شرایط آب و هوایی و کوهستانی بودن منطقه و بارشهای پی در پی احتمالی ،تمهیدات لازم صورت گرفته است.

ضیاالدین نعمانی اظهار کرد: امسال نسبت به سال قبل در کلیه حوزه ها آماده باش کامل اعلام شده و نیروهای شهرداری کاملا تجهیز شده و آمادگی های لازم با روبروی هرگونه بحرانی را داریم .

وی افزود: در ۴۰ نقطه شناسایی شده از سطح شهر که احتمال بروز حوادث وجود دارد مخازن شن و نمک جانمایی شده است تا در مواقعی که شاهد لغزندگی و یخبندان معابر هستیم در دسترس باشد تا در کوتاهترین زمان ممکن از آنها استفاده شود.

شهردار سقز در خصوص همکاری شهروندان با پرسنل شهرداری اذعان داشت: همانند سالهای قبل انتظار داریم که شهروندان در مواقعی که بارشهای زمستانی از حجم بالایی برخوردار است با پرسنل شهرداری همکاری نموده واز هرگونه اتفاقات احتمالی جلوگیری کنند

وی مشاركت شهروندان با مدیریت شهری را در پاكسازی معابر را ضروری دانست و اضافه كرد: لازم است شهروندان در هنگام ریزش برف از پارك كردن وسائل نقلیه در معابر جدا خوداری كنند تا عملیات برف‌روبی به نحو مطلوبی انجام بگیرد.

شهردار سقر به شهروندان توصیه کرد: در این فصل از تردد های غیر ضروری و استفاده از خودروی شخصی در سطح شهر خودداری کنند و تاجایی که امکان دارد از وسائط نقلیه عمومی استفاده کنند. همچنین در صورت بارش برف از ریختن آن داخل کوچه ها و خیابانها بپرهیزند.

نعمانی در پایان افزود : وظیفه شهرداری خدمات رسانی و ایجاد آسایش برای شهروندان است ، در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد و پرسنل شهرداری سقز هر ساله در فصل سرما به نحو احسن وظایف خود را انجام داده اند که جا دارد پیشاپیش از زحمات آنها تقدیر و قدردانی کرد..

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.