تراژدی عدم حمایت از سرمایه گزاران در سقز ادامه دارد

🔹تنها آموزشگاه رانندگی پایه یکم استان کوردستان نیازمند همت مسئولان است/اجازه ندهید مانند دستگاه سنگ شکن بی نتیجه بماند
تنها مرکز آموزش و آزمایش رانندگی پایه یکم در استان با بیش از۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی نیازمند یاری مسئولان است.
🔸علی غنی زاده مدیر این مرکز به ساکاپرس گفت: جهت راه اندازی تنها مرکز آموزش و آزمایش رانندگی پایه یکم نیازمند یاری مسئولان می باشم و فقط آسفالت محوطه آن باقی مانده است که اگر انجام شود بلافاصله شروع به کارخواهیم کرد.
🔹مدیر این مرکز افزود: چندین سال است که تمام انرژی و سرمایه خود را بدون اینکه ریالی تسهیلات از دولت دریافت کرده باشم را به کار گرفته ام و اکنون که تحت فشار قرار گرفته ام نیازمند حمایت مسئولین می باشم.
🔸وی گفت:آسفالت و آماده سازی محوطه حدودا ۵۰۰ میلیون تومان هزینه دارد و اگر این مرحله پشت سر گذاشته شود ثبت نام وارائه خدمات به شهروندان سقز وتمامی شهرهای همجوارنیزارائه وشروع بکاروفعالیت میگردد.
🔹علی غنی زاده ادامه داد: بنده حاضرم با ارگانهایی مانند شهرداری، اداره راه و…. تعامل داشته و اگر در این مهم مارا یاری دهند حاضرم تا ٢ درصد از درآمد حاصل از کار آموزشگاه را تا ٣ سال به هر ارگانی که یاری رسان باشد بپردازم.
🔸وی تمام سرمایه خود را صرف زمین، ساختمان سازی، تجهیزات مورد لازم و امتیازات آب، برق، گاز ،تلفن و….نموده است و هیچ کمبودی ندارد و اگر زمان به سرانجام رساندن آن فرا رسد سلب امتیاز میشود و تمام زحمات و مشقتهایی که در این را کشیده بر باد خواهد رفت.
🔹سقز همیشه و از هر لحاظ کم لطفی و اجحاف قرار گرفته است و تا بخواهد برای خودش پتانسیلی داشته باشد آنگونه سنگ اندازی میشود که سرمایه گذار و یا شخصی که میخواهد کاری به نفع مردم و منطقه در این شهرستان انجام دهد به بدترین شیوه ممکن پشیمان خواهد شد.
🔸مسببین و مسئولانی که میتوانند کاری بکنند اما انجام نمیدهند خیانتکاری بیش نیستند و فقط نام مسئول را یدک میکشند چراکه سقز از لحاظ جغرافیایی در موقعیتی فوق العاده قرار گرفته است که باید نسبت به شهرهای همجوار از پیشرفت چشمگیری برخوردار باشد اما هرروز شاهد فلاکت باری و عدم پیشرفت آن بوده ایم.
🖌هیوامجیدی/روزنامه نگار

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.