تعویض پلاک خودرو،موتور سیکلت ،تراکتور، تاکسی و خودروهای بین شهری عمومی در دومین مرکز تعویض پلاک سقز

 

دومین مرکز تعویض پلاک سقز از شهریور ماه سال جاری به صورت غیر رسمی شروع به کار کرده و در تاریخ ششم مهرماه به مناسبت هفته دفاع مقدس باحضور فرماندار ویژه و معاون استاندار کردستان، فرماندهان نظامی و انتظامی وجمعی از مسئولان شهرستانی رسما شروع به کار کرد.

این مرکز دارای کلیه استانداردها از لحاظ مکانی و سخت افزاری می باشد، نزدیک بودن به مرکز پلیس راهور (راهنمایی ورانندگی )و تسهیل در رفت و آمد جهت دریافت پلاک از محاسن این مرکز می باشد.

مدیر این مرکز به ساکاپرس گفت: کلیه خدمات نقل و انتقال (تعویض پلاک) وخدمات خودرویی نظیر صدور المثنی سند وبرگ کمپانی ، صدورالمثنی کارت خودرو،احراز سکونت … در این مرکز انجام میشود.

احسان صالح زاده افزود: این نوید رو به مردم میدهیم که به امید خدا خدمات مربوط به تراکتور ، تاکسی ، وخودروهای بین شهری عمومی که قبلا در مراکز استان انجام میشد  تا چند هفته آینده در این مرکز انجام میپذیرد ودیگر نیاز نیست همشریان عزیز به مرکز استان مراجعه نمایند.

صالح زاده افزود:تمام تلاش خود را بکار گرفتیم تا محیط وفضایی مناسب و درخور  شان مردم ایجاد کنیم و در سریعترین زمان ممکن با بهترین کیفیت به شهروندان گرامی خدمات ارائه دهیم.

محوطه مرکز مذکور به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع برای امورات مختلف (چاله سرویس، پمپ باد و…) طراحی شده و امورات خودروها بدون هیچ محدودیتی در فضایی کاملا استاندارد صورت میگیرد.

✅آدرس :بلوار ۷ تیر بالاتر از ترمینال ،جنب مخابرات ۱۰۰۰۰شماره ای بعثت مرکز دوم تعویض پلاک شهرستان سقز .

☎️تلفن :۳۶۲۵۰۰۱۱

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.