خبرنگاران یاریگر نماینده باشند

بهزاد رحیمی گفت: رسانه با توجه به نقش تاثیرگذاری که دارند بیشتر بر مسائل و مشکلات جامعه مسلط هستند

بهزاد رحیمی نماینده شهرستانهای سقز و بانه در نشست با خبرنگاران گفت: پس از انتخابات به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا مجالی برای چنین نشستی نداشتیم و امروز از اینکه در بین اصحاب رسانه هستم بسیار خوشنودم خود را بدهکار مردم سقز میدانم که به دلایل ذکر شده نتوانستم حضور پیداکنم و از رای اعتماد عزیزان سقزی قدردانی کنم.

وی ادامه داد:خبرنگاران دلسوزان و فعالان مدنی هستند که مسائل و مشکلات جامعه را رصد کرده و با درایت پیگیر این مسائل هستید.

خبرنگاران بازوان قدرتمند جامعه در آگاهی و اطلاعرسانی می باشند و شاهدیم که از شروع این بیماری در راستای اطلاعرسانی و فرهنگسازی از هیچ تلاشی دریغ ننمودید.

رحیمی افزود : از سوم اسفند به بعد بنده نیز به عنوان یک فعال مدنی در بین مردم بوده و همراه ان جی او ها و کمپینها در راستای مبارزه با کرونا و اهداف کمپینها حضور پیدا کرده ام تا اینکه هفتم خرداد این افتخار نصیبم شد و وارد فضای مجلس شده و از همان ابتدا با یارگیری و شرکت در فراکسیونها و یکسری دسته بندها حضور پیدا کرده و حتی گاها برای یک جلسه یک ساعته عازم پایتخت میشدم تا بلکه از این طریق با سایر نمایندگان و مسئولان آشنا گردم که در آینده برای منطقه تاثیر گذار باشد

نماینده سقزوبانه ادامه داد: بنده باتوجه به سوابق آموزشی که داشتم امکان داوطلب شدن در پنج کمیسیون را داشتم اما با توجه به جلسه ای که با سایر نمایندگان کوردستان داشتیم تصمیم بر این شد که هر کدام در یک کمیسیون عضو شویم تا در زمینه های مختلف برای هرکدام از حوزه ها کمک حال همدیگر باشیم و بنده با توجه به شرایط اقلیمی منطقه کمیسیون صنایع و معادن را برگزیدم که یکی از کمیسیونهای مهم و درخور منطقه میباشد.

وی درخصوص مشکلات حوزه انتخابیه خود افزود.:

برای پروژه فرودگاه سقز که آرزوی دیرینه مردم سقز و منطقه است و سالیان سال است که این پروژه کلید خورده امیدوارم آنرا تا پایان سال به اتمام برسانیم و مورد بهره برداری قرارگیرد.

بهزاد رحیمی اینترنت را یک نیاز خواند و از ضعف شبکه های اینترنتی سخن گفت و افزود : باتوجه به اینکه در عصر ارتباطات قرار داریم اینترنت یک نیاز مبرم جهت ردوبدل کردن اطلاعات می باشد و این منطقه در این زمینه دچار کمبود می باشد که باید از لحاظ زیر ساختها تامین شود.

 

وی افزود : در عزل و نصب مدیران نقشی نخواهد داشت و آنرا بر عهده فرمانداران و مدیران می گذارد و وقت خود را صرف اینگونه مباحث نخواهد کرد زیرا بیشتر روحیه مطالبه گری خواهد داشت.

نماینده سقز و بانه ادامه داد:  جهت توسعه و عمران این منطقه نبازمند یاری، همفکری و مشورت افرادی از طیفهای مختلف و در زمینه های مختلف هستم به همین خاطر تاکنون ۱۴ کارگروه مشورتی تشکیل داده ام که قطعا از تجربیات اصحاب رسانه که آگاه به مسائل و مشکلات حوزه بوده و دارای فکر، ایده و راهکار هستند بهره خواهم گرفت.

 

ضرورت بازگشایی و رسمی شدن بازارچه های مرزی سقز و بانه جهت رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال، اعتراض به جذب نیروهای غیربومی در بیمارستان شفا و کم توجهی به جوانان شهرستان، ضرورت برنامه ریزی جدی برای حل مشکل بیکاری و معضلات معیشتی مردم و تورم با اعمال نظارت بیشتر بر دولت و تدوین طرح های جامع در مجلس، افزایش سهم سقز و بانه  در مدیریت های استانی و کشوری، تسریع در ساخت و اتمام فرودگاه سقز، جاده های روستایی، بهداشت و خطوط اینترنت در روستاها، اتمام پروژه هتل ورزش، تکمیل تجهیزات بیمارستان شفا، بررسی نوضوع اراضی ملی در سقز، تکمیل فضاهای آموزشی نیمه کاره،پیگیری دفتر خبر در سقز،  انتخاب دونفر از خبرنگاران در دوشهر سقز و بانه جهت اطلاعرسانی،مشکلات بازاریان در خصوص پرداخت مالیات، صداوسیما و رادیو در سقز،پرهیز از دیدگاههای جناحی در ادارات از مهمترین دغدغه های خبرنگاران بود و بیشترین سوالات مطرح شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.