زمینه تحقق تولید سالانه ۴۴ هزار تن محصول لاستیک بارز کردستان فراهم شد

با انتصاب یکی از نیروهای کردستان در راس گروه صنعتي بارز

زمینه تحقق تولید سالانه ۴۴ هزار تن محصول لاستیک بارز کردستان فراهم شد

با انتصاب يكي از نیروهای شايسته کردستان در سكان مديريت عالي گروه صنعتی بارز و حمایت و همکاری متوليان اجرائي و مديران ارشد استان، رسيدن به هدف اصلي بارز براي ظرفيت توليد ساليانه ٤٤ هزار تن محصول در کردستان دست يافتني است.

کردستان دارای نیروهای بسیار توانمندی در حوزه ملی است و همواره این نیروها در بخش‌های مختلف برای ایران و دیار خود افتخارآفرینی و خدمت نموده‌اند..

بسیاری از شایستگان و نیروهای تحصیکرده کردستانی در مرکز بر اساس تخصص و تجربه‌ای که داشته‌اند در مناصبی مشغول فعالیت و تلاش هستند.

در تیرماه امسال در یک اقدام مثبت و نیک یکی از فرزندان برومند این دیار بر اساس داشتن شایستگی و تجربه به عنوان مدیرعامل گروه صنعتی بارز انتخاب شد واین انتخاب موجی از شادی و افتخار را برای کردها به ارمغان آورد.

پرویز اخوان دارای دکتراى مدیریت اجرائی ، فوق لیسانس MBA و لیسانس مهندسی شیمی و از خانواده‌های اصیل و نامدار سقزی است که قبل از تصدی این پست، قائم‌مقام مدیرعامل گروه صنعتی بارز، قائم مقام مدیرعامل پتروشیمی فارابی، عضو هیات مدیره شرکت‌های گروه ایران خودرو، نماینده سازمان گسترش و عضو هیت مدیره شرکت‌های زیرمجموعه، عضو هیات مدیره سایپا، عضو شورای مرکز رشد پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران، مشاور مدیرعامل شرکت سایپا دیزل، عضو هیات مدیره گروه صنعتی ملی در کارنامه مدیریتی دارد و اکنون نیز با عنایت به داشتن تجربه تعهد و تخصص کاری و اشراف بر امورات جاری مجموعه بزرگ بارز باید امیدوار به ایجاد تحولات مثبت و بسیار بود.

شرکت لاستیک بارز کردستان نیز یکی از شرکت‌های گروه صنعتی بارز بوده و در طول چند سال اخیر با اشتغال وبکارگیری قریب ٥٥٠ نفر بصورت مستقیم و ٣٠٠ نفر غیرمستقیم سبب اشتغالزایی برای جوانان این دیار شده و بسان نگینی درخشان در حوزه صنعت کردستان و ایران می‌درخشد.

وجود نیروهای جوان، خلاق و توانمند در لاستیک بارز کردستان و حضور مدیران توانمند اجرائی و باسابقه در راس هرم لاستیک بارز کردستان نوید روزهای خوب و درخشان‌تری را می‌دهد.

شرکت بارز کردستان اکنون با تولید روزانه قریب ۸ هزار و ٥٠٠ حلقه لاستیک خودرو در سه شیفت کاری و یکی از تأمین کنندگان اصلی لاستیک صنعت خودروسازی کشوربوده ودر کنار داشتن سهم فروش از بازار داخل در حوزه صادرات محصول نیز فعال است.

با عنایت به حضور نیرویی کردستانی در سکان مدیریت عالی مجموعه، اکنون پرسنل آن کوشاتر و امیدوارتر از قبل به تلاش و فعالیت در راستای افزایش تولید ادامه می‌دهند.

آنچه که اکنون لازم و ضروری است و با عنایت به حضور یکی از شایستگان این دیار در سکان مدیریت عالی بارز باید متولیان اجرائی و مدیران ارشد استان همکاری و حمایت ویژه‌ای از شرکت بارز داشته باشند و بیشتر از گذشته در خصوص محقق شدن اهداف و سیاست‌های بارز در کردستان یاریگر و با حمایت آنها رسیدن به هدف اصلی بارز برای ظرفیت تولید سالیانه ٤٤ هزار تن محصول دست یافتنی است.

مشکل و معضل بیکاری موجود در کردستان نگاه وعنایت و همت متولیان حوزه اجرا و تصمیم‌گیری را می‌طلبد که با اقدامات عملی و مؤثر در صدد کاستن از تعداد بسیار جوانان و متقاضیان باشند و اکنون نیز بیشتر از هر مقطعی وجود کارخانه‌هایی بسان لاستیک بارز در کردستان ضرورتی انکارناپذیر است

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.