سرمایه گذاری آرامش و امنیت روانی سودآوری را می‌خواهد

بهزاد رحیمی نماینده منتخب در نشست با اعضای شورای شهر و سرپرست شهرداری سقز

اتحاد، همکاری و همدلی راهبر غلبه بر مشکلات/ سرمایه گذاری آرامش و امنیت روانی سودآوری را می‌خواهد 

🔸نماینده منتخب ضمن تشکر و قدردانی از اعتماد مردم شریف شهرستان های سقز و بانه نسب به وی، گفت: نماینده و شورای شهر اعتمادشان را از مردم می گیرند. مردم ما شایسته خدمتگزاری شایسته اند که باید با صداقت و تمام توان در راستای برآورده نمودن درخواست ها و دغدغه مندی هایشان حرکت و باندبازی و جناح گرایی را از خود دور نمود.

بهزاد رحیمی در بخشی دیگر از سخنان خود اظهار امیدواری نمود: هرچه زودتر ناهماهنگی‌های چند سال اخیر در میان اعضای شورا کامل رفع شده است و با انتخاب شهردار جدید شاهد مصوباتی با رای همه اعضای شورا بود؛ تا بتوان شاهد تغییر، تحول، پویایی و توسعه شهری در سقز باشیم.

وی به موقعیت استراتژیک و مهم سقز اشاره و گفت: باید سقز را به جایگاه واقعی خود رساند و بنده تمام توان خود را برای رسیدن به این هدف به کار خواهم بست.

رحیمی بیکاری را از دغدغه همه مردم برشمرد و بیان داشت: هر کسی که در راه اشتعال زایی و رفع بیکاری قدم بگذارد حمایت قاطع ما را خواهد داشت. سرمایه گذاری آرامش، اعتماد و امنیت روانی سودآوری را می‌خواهد که این امر جز با همدلی، همکاری و آسان کاری تمامی بخش ها و دستگاه ها میسر نخواهد بود.

وی با اشاره به اینکه مجلس جای خطا و آزمایش نیست، رایزنی‌های استانی و ملی و تلاش‌هایش در حوزه های مختلف را از ۲ ماه پیش جهت رفع مشکلات شهرستان های سقز و بانه تشریح نمود.

نماینده منتخب در مورد استخدامی اخیر بیمارستان شفای سقز و ضعف مجلس در این زمینه اشاره و گفت: این قانون ها نیاز به بررسی بیشتر برای جلوگیری از نادیده گرفتن حقوق جوانان مناطق محروم دارد. همچنین تکمیل این بیمارستان در اولین جلسه با استاندار کردستان مطرح و تاکید جدی بر بهره برداری از این پروژه شد.

🔹روابط عمومی شهرداری سقز

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.