سریال دنباله دارانتخاب شهردار در سقز

🔸پس از عزل شهردار سابق سقز داستان انتخاب شهردار توسط شورای شهر سقز مانند سریالهای هندی که ۴۰۰ قسمت دارد شده است.
🔹تنشها و اختلاف سلیقه های اعضای شورای شهر به نحوی بازی کردن با سرنوشت شهر سقز است و این عملکرد در واقع پشت کردن به آرای اعتمادیست که از مردم دریافت کرده اند.
🔸بینش و تصمیم شورای اسلامی شهر در خصوص انتخاب شهردار باید از روی دانش و عقلانیت باشد نه از روی احساسات و تحت تاثیر قرار گرفتن افراد و یا مسئولان…
شورای اسلامی سقز از ابتدای شروع دوره گزینه های توانمندی داشتند که می توان گفت در آبادانی سقز می توانستند نقش آفرینی کنند ولی بنا به دلایلی این شانس را از سقز گرفتند.
اکنون که یکسال از اداره شهرداری به وسیله سرپرست میگذرد هنوز این شهرداری بدون شهردار مانده است و هر بار تیر اعضای شورا به سنگ میخورد و این روند هرروز بر عدم اعتماد مردم به آنان می افزاید.
🔹شنیده ها حاکی از آنست فردا باری دیگر شورای شهر قرار است گزینه های تصدی پست شهردار را برروی میز قرار دهند واعضای شورا در این خصوص تصمیم بگیرند که یکی از این گزینه ها از اعضای شورا بوده ، یکی دیگر از بدنه شهرداری می باشد و دو گزینه دیگر یکی از آنان شهردار و دیگری سابقه شهرداری را در کارنامه خود دارند.
🔸در این انتخاب شورای شهر باید خیلی آگاهانه شخصی کارآمد و شایسته را انتخاب کرده تا ذره ای از درد این شهر را التیام بخشند و از هرگونه سفارشات، رودرواسی و انتخاب بی نتیجه بپرهیزند.
🔹شورای اسلامی شهر تاکنون عملکردی قابل قبول از خود برجا نگذاشته است و هر بار بر اثر انتخابهای نادرست نقل محافل شده اند.
🖌هیوامجیدی

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.