فرزند لایق کردستان بازهم افتخار آفرینی کرد

پل روگذر وحدت افتتاح شد
طی مراسمی نمادین با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور، استاندار آذربایجان غربی ،نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی، مسئولان استانی و شهرستانی دومین پل شهرستان بوکان اینبار روگذر افتتاح شد.
بابک رستم پور شهردار جوان، مبتکر و مردمی بوکان که قبلا نیز بانام فرزند لایق کردستان از وی یاد کرده بودیم پروژه عظیم پل روگذر وخدت بوکان را در بدترین شرایط اقتصادی شهرداری با همکاری و همدلی اعضای شورای اسلامی شهر را به پایان رسانده و زیر بار ترافیک برد.
بابک رستم پور گفت: این پروژه از سال ٩۴ به شرکت ماشین سازی اراک سپرده شده و به دلایل و مشکلات اقتصادی با پیشرفت ناچیزی آنرا تحویل گرفتیم،همدلی و همکاریهای اعضای شورای دلسوز اسلامی شهر ،همت نماینده محبوب و مردمی بوکان و صبوری مردم این منطقه از دلایل بارز به بهره برداری رسیدن این پروژه بود.
شهردار بوکان که چندین سال است در پست شهرداری بانه و در حال حاضر بوکان مشغول به خدمت است نتایجی درخشان و برگهای زرینی را در کارنامه خود دارد.


وی افزود : این پروژه با اعتبار ۲۱۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
رو گذر دگیرد. وحدت به طول۴۲۰ و عرض ۱۸ متر در دو باند ۷.۵ متری ساخته شده است.این روگذر دارای ۹ دهنه ۵۰ متری است که عرض فلزی آن ۲۱۲ متر و تنها پروزه ای است در استان آدربایجان غربی که با دهنه میانه ۵۰ متر اجرا میشود.
بابک رستم پور افزود: در هفته دولت کلنگ زنی پروژه زیست محیطی احداث کارخانه بازیافت و دفن زباله در راستای ایجاد توسعه پایدار را انجام داده و قرار داد آن با بخش خصوصی به مبلغ ۹۰ میلیارد تومان منعقد گردیده است
قسیم عثمانی نماینده شهرستان بوکان در مجلس شورای اسلامی در این مراسم گفت: شهرداری در این دوره سرآمد دوره های قبل بوده و درایت مردم در انتخاب این شورا ها و درایت شورا ها در انتخاب شهردار قابل ستایش و تقدیر است زیرا با انتخابهای درست بوکان را در مسیر توسعه قرار داده اند زیرا شهرداری کاردان، شهرداری فنی و شهرداری درستکار را انتخاب کردن و باعث این اتفاقات خوب در بوکان شدند.
شهردار بوکان با تدبیر و درایت خویش دو پل یکی زیر و دیگری روگذر که زخمی بر پیکره شهر بوکان بود را التیام بخشد و اینگونه مورد تشویق و حمایت مردم قرار گیرد و اگر این شورا و این شهردار نبود این پروژه ها به نتیجه نمی رسید.


قسیم عثمانی افزود : کلیه ۲۰ میلیون تومانی که در اختیار نمایندگان قرار میگیرد تا در بخشهای مختلف صرف شود را در اختیار شهرداری جهت آسفالت و تکمیل پروژه های عمرانی قرار دادیم زیرا دیدیم که این عزیزان در حال خدمت به مردم بوکان هستند و این بودجه را در این مسیر صرف کردیم.
قسیم عثمانی ادامه داد: شهرداری و شورا در بدترین شرایط اقتصادی این این مسیولیت را پذیرفتند و در اوج بی پولی این کارها را انجام دادند.
وی از استاندار آذربایجان غربی خواست تا شهر بوکان شهر نخبگان و فرهیختگان، شهر فضلا و ادبا و شهر فرهنگ است انتظار دارین به اندازه فرهنگی که دارد مورد توجه قرار گیرد.


ستاد احیای دریاچه ارومیه ستاد فوت فرصتهاست
قسیم عثمانی در حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور از شهریاری استاندار آدربایجان غربی سد سیمینه را طلب کرد و گفت ستاد احیای دریاچه ارومیه ستاد احیا نیست و ستاد فوت فرصتهاست و ستادیست که مردم مارا بدبین کند نه اینکه دریاچه ارومیه را احیا کند ،همت کنید تا این سد سیمینه راه بیافتد چون بزرگترین انتظار و مطالبه مردم همین سد سیمینه است،اگر دریاچه ارومیه آب میخواهد ما با لوله آب را به درون دریاچه میریزیم.
وی در ادامه افزود امیدواریم که تبعیضها از استان آذربایجان رخت بر ببندد و شاهد اثرات بیشتر استاندار در توسعه برابر و متوازن این استان باشیم و همچنین در رابطه با اصلاح جاده های مرگ(بوکان سقز، بوکان میاندوآب ) آستینها را بالا زده و هر چه سریعتر انجام شود و از استاندار انتظار داریم تا ادامه این پل که مسدود هست را ادامه دهیم تا نهایت استفاده را برده باشیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.