فرودگاه سقز تا پایان دولت روحانی افتتاح میشود/در سال آینده سوت قطار در صلوا‌ت آباد سنندج به صدادر می آید

 

🔹صبح امروز وزیر راه و شهرسازی در جمع خبرنگاران از افتتاح فرودگاه سقز تا پایان دولت روحانی خبر داد.

🔸وی افزود : در سال آینده شاهد آغاز به کار راه ریلی از همدان به سنندج خواهیم بود و صدای سوت قطار در صلوات آباد سنندج به صدا درخواهد آمد.

🔹وی به یک سری سوالات در خصوص فرودگاه، مسکن و..  غیره پاسخهایی را ارائه داد ولی نسبت به پرسشهای پایگاه خبری ساکاپرس در خصوص جاده های مواصلاتی و اهمیت این جاده ها پاسخ قانع کننده ای به خبرنگار این رسانه نداد.

🔸وزیر محترم راه و شهرسازی سالهاست در جاده کوردستان و آذربایجان خصوصا شهرستانهای سقز بوکان و بانه به صورت مستمر شاهد قربانی شدن شهروندان و مسافران این مسیرها هستیم اما نبود عرض کافی و مسائل امنیت جاده ای که باعث کشتار هموطنان شده و قربانیان بیشماری گرفته است تا کنون دل مسئولی را به درد نیاورده و فکری اساسی به حال این جاده ها نکرده اند.

👌کاش به جای مسافرت با وسیله نقلیه هوایی با خودرو و به صورت زمینی به این شهرستانهای استان کردستان سفر میکردید تا درد مردم را به صورت واقعی لمس کنید.

🔹تاکنون نه شما و نه معاونین شما به جاده های روستایی کردستان سفر نکردید تا بدانید چه سنگلاخهایی به جای جاده روستایی داریم و حتی طرحی که به نام طرح ابرار حق روستاها بود به صورت کامل اجرا نشده و نیمه کاره به حال خود رها شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.