نشست هم اندیشی نماینده سقز و بانه با شورای اسلامی و سرپرست شهرداری سقز

نشست هم اندیشی نماینده سقز و بانه با شورای اسلامی و سرپرست شهرداری سقز

شهردار سقز گفت:

بنده از روزی که به عنوان سرپرست شهرداری سقز انتخاب شده ام با ییاری فرماندار و اعضای شورای اسلامی شهر پروژه هایی را به صورت خودکفا مانند لایروبی رودخانه چم سقز، از سرگیری تفکیک زباله از مبدا، طرح مطالعاتی زیر گذر میدان ماموستا هیمن  که جزو مطالبات مردم سقز می باشد و در سالهای گذشته این مطالبات محقق نشده و یا به دست فراموشی سپرده شده است. در این ندت کوتاه که بنده بر سر کار آمده ام مردم استقبال بسیار چشمگیری از پرداخت عوارضات شده و ما به این نتیجه رسیدیم که مردم هنوز به این نهاد اعتماد دارند و سعی ما بر این است که این اعتماد سازی را چند برابر کنیم و این امر نیازمند یک کار تیمی و گروهی منسجم می باشد.

شهرداری سقز دارای مشکلات عدیده ای می باشد از جمله (فرسودگی و از رده خارج شدن ناوگان حمل و نقل ،فرسودگی و کمبود ماشین آلات شهرداری که هزینه های سنگینی بابت تعمیراتشان بر دوش شهرداری گذاشته اند، محدود بودن آتش نشانی از لحاظ امکانات، مشکلات پروژه سرمایه گذاری پل تجاری که مبرای شهرداری به معضلی بزرگ تبدیل شده و اگر حل نشود مصداق یک اوراق مشارکت دیگر می باشد، و اساسی ترین مشکل این نهاد اوراق مشارکت است که قسمتی از آن مربوط به ارتش و قسمتی مربوط به بدهی ادارات به شهرداری می باشد،یکی دیگر از مشکلات شهرداری تبدیل وضعیت نیروهایی که چندین سال است که قراره انجام شود ولی تاکنون اقدامی نشده است که در این مسیر به همدلی و همراهی نماینده مجلس نیاز داریم.

رییس شورای اسلامی شهر سقز گت: ضمن خسته نباشید به تمامی پرسنل شهرداری سقز و خوش آمدگویی به نماینده مجلس از خدمات ارزنده شهردار که می توان به بروز رسانی حقوق کارکنان شهرداری اشاره کرد تشکر کرد.

وی افزود: در آینده ای نزدیک شاهد اجرای پروژه های کلیدی و تاثیر گذار از سوی شهرداری سقز می باشیم.

رضا اسعدی رییس شورای شهر سقز ادامه داد: از نماینده مجلس درخواست داریم در جذب اعتبارات استانی و کشوری برای این شهرداری،درپرداخت بدهیهای شهرداری و بحث ارزش افزوده به این نهاد مارا یاری دهد.

محمد کرمی عضو اصلی شورای اسلامی شهر در این جلسه خطاب به نماینده مجلس گفت:توضیع ناعادلانه ثروت در سطح استان و کشور و تقسیم ناعادلانه ارزش افزوده مارا آزار میدهد و در بخشهای مختلف نظیر آسفالت، کرونا و عمرانی توسط سازمان همیاری شهرداریها خیلی ناچیز به ما کمک شده است و از شما در خواست داریم حتی به صورت فیزیکی مارایاری دهید.

عطامحمدی و توران خانی دیگر عضوهای شورای اسلامی سقز در خصوص تبدیل وضعیت نیروهای شهرداری ،تجهیزات آتشنشانی و نیاز به همکاری و یاری نماینده مجلس سخن گفتند.

امیزارعزاده مسئول کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی گفت: برکسی پوشیده نرحیمی ه امروز شهرداری سقز در چند ماه اخیر گامهای موثری برای خدمت به مردم برداشته است.

وی ادامه داد: در اجرای پروژه هایی که شروع کرده ایم نیازمند یاری مسئولان هستیم و این نوید را به مردم سقز میدهیم با همدلی مردم سقز خدمتی چشمگیر در باقیمانده مدت خدمتمان خواهیم بود.

وی از نماینده سقز و بانه خواست که شهرداری سقز را به صورت ویژه ببینند و در دو حوزه دریافت اعتبارات و قیر جهت انجام خدمات بهتر یاری دهد.

بهزاد رحیمی نماینده مردم سقز و بانه در این جلسه گفت:

از استقبال و ایراد درددل و بیان مشکلات عزیزان شورای اسلامی و شهردار منتخب اعضای شورا نهایت سپاس را دارم و از مردم سقز بابت انتخاب فرزند و برادر خود به عنوان نماینده مجلس تشکر می کنم امیدوارم جوابگوی این اعتماد باشم.

وی افزود: بنده و اعضای شورای اسلامی شهر مشورت خود را از مردم میگیریم و در این راه قطعا از مردم و نوابغ درخواست کمک و همدلی  خواهم کرد.

بهزاد رحیمی ادامه داد: به اعضای شورای اسلامی شهر بابت انتخاب مهندس وریا نعمانی به عنوان شهردار سقز تبریک میگویم زیرا از بدو شروع به کار خود کاملا به صورت دلسوزانه به خدمت پرداخته است و صراحتا اعلام میدارم مسئولی که از نیرو و بدنه همان نهاد باشد قطعا موفق تر عمل خواهد کرد.

بهزادرحیمی افزود:پیگیر حکم شهرداری مهندس نعمانی، اختصاص ارزش افزوده، تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری، جذب قیر با قیمت مناسب خواهم بود و از هر تلاشی جهت یاری رسانی به این شهرداری بازنخواهم ایستاد.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.