پیام تبریک معاون استاندار و فرماندار ویژه سقز به مناسبت روز جهانی ارتباطات و هفته روابط عمومی

فرماندار سقز: روابط عمومی ها ، مشاورانی امین و توانمند برای مدیران باشند
معاون استاندار کردستان و فرماندار ویژه شهرستان سقز در پیامی روز جهانی ارتباطات و هفته روابط عمومی(۲۷ اردیبهشت ماه تا ۲ خرداد) را به دست اندرکاران این عرصه تبریک گفت و تاکید کرد:روابط عمومی ها مشاورانی امین و توانمند برای مدیران باشند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه در متن پیام تبریک علی اکبر ورمقانی آمده است:نامگذاری ۲۷ اردیبهشت‌ماه به این نام، بهانه‌ای است تا نقش و جایگاه این هنر و فن را به عنوان هنرهشتم یادآورشویم ودستاوردهای تلاشگران خانواده بزرگ ارتباطات را ارج نهیم.
در ادامه متن این پیام آمده است:روابط عمومی به عنوان هنر مردم داری، پل ارتباطی میان افراد جامعه و سازمانها و نهادها می باشد که نقش مهمی در معرفی دستاوردهای یک سازمان به مردم بر عهده دارند.
در بخشی دیگر از متن این پیام آمده است:اینجانب این هفته را صمیمانه به تمامی دست اندرکاران صدیق و سختکوش حوزه روابط عمومی شهرستان سقز تبریک و تهنیت گفته و برای آنان در این مسیر دشوار، حساس و مسئولیت آفرین آرزوی توفیق روز افزون دارم.
در پایان متن این پیام تبریک آمده است:امید است دست اندرکاران تلاشگر و توانمند این حوزه با استعانت از پروردگار متعال و در سال ۹۵ که توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل مزین شده با اقدامات نظام مند، برنامه ریزی شده و سنجیده در جهت ایجاد تبیین اقتصاد مقاومتی در سطح جامعه گام بردارند و همگام با دولت تدبیر و امید توشه‌ای پربار برای حرکت آگاهانه در مسیر پیشرفت، تعالی و رفاه جامعه اسلامی برگیرند .

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.