کارشکنی و عدم همکاری ادارات با خیرین مدرسه ساز/ بازدیدهایی که سودی ندارد

 

🔹روز گذشته جمعی از مسئولان و خیرین از مدرسه ۹کلاسه خیر ساز که پایین تر از مساکن مهر جاقل در حال ساخت است بازدید به عمل آوردند.

🔸کلنگ احداث این مدرسه در زمینی به مساحت ۱۸٠٠ متر با ۵۸٠ متر زیربنا از تاریخ دهم خرداد ماه سالجاری بر زمین زده شد.

🔹رضا محمدی فرزند مرحوم حاج ناصر محمدی به عنوان متولی این پروژه گفت: از دستگاههای خدمات رسان(شهرداری،شورای اسلامی شهر،اداره آب و شرکت گاز) بابت عدم همکاری گله مندم.

🔸وی ساخت این پروژه را با نیت ایجاد فضای آموزشی برای ۲تا ۳هزار خانوار در مسکن مهر جاقل و مجاور این مجوعه عنوان کرد.

🔹روزگذشته نماینده مجلس، معاون عمرانی فرماندار، رییس آموزش و پرورش و جمعی از خیرین جهت بازدید از این پروژه در محل حاضر شدند اما مسئولین فقط بازدید کننده بودند و سخنی از آسانکاری برای خیرین به میان نیاوردند.

🔸رضامحمدی به ساکاپرس گفت: با اینکه کار خیریه است شورای شهر و شهرداری در دوره گذشته به دلیل نداشتن مجوز کارشکنی کرده و مانع از پیشرفت آن میشوند.

🔹محمدی گفت: زمینی که در تملک راه و شهر سازی بوده وتوسط خیر تغییر کاربری داده شده است قبلا لوله گاز از این زمین عبور کرده و شرکت گاز میگوید بدون مجوز انجام نمیشود یعنی در واقع کار غیراصولی و اشتباهی که قبلا توسط خودشان صورت گرفته را قبول نکرده و حاضر به اصلاح آن نیستند.

🔸جالب اینجاست وقتی طرحی ملی و دولتی اجرا میشود با تمام نواقص اعم از فضاهای خدماتی و آموزشی مورد تایید قرار میگیرد و اینجای کار که خیرین میخواهند به این شهر خدمتی بکنند اینگونه کارشکنی میکنند.

🔹محمدی از مسئولین بازدید کننده خواست تا خیرین را در این امور یاری رسانده و موانع پیشرفت را ایجاد نکنند.

🔸این پروژه بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و در این چند ماه که شروع به کار کرده اند انواع تعرفه های مصالح ساختمانی را تجربه کرده است.

♦️از خیرینی که تمایل به همیاری داشته باشند استقبال خواهد شد

🆔 @sakapressir

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.