برگزاری افتتاحیه کلاس داوری درجه ۳ فوتبال درشهرستان سقز

یک دوره کلاس داوری درجه ۳ فوتبال درشهرستان سقز با حضور ۲۵ شرکت کننده از روز ۳۱ اردیبهشت لغایت ۴ خرداد با مدرسی بهرام مهرپیما اولین داور بین المللی استان کردستان در حال برگزاری است
به گزارش ساکاپرس: یک دوره کلاس داوری درجه ۳ فوتبال در سقز با حضور ۲۵ شرکت کننده از شهرهای سقز، مهاباد، نغده، بانه، سردشت و بوکان از روز ۳۱ اردیبهشت لغایت ۴ خرداد ماه در حال برگزاری است.
مراسم افتتاحیه این کلاس ها با حضور خاکی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز، اعضای شورای شهر، جمعی از پیشکسوتان فوتبال و کمیته داوران این شهرستان در سالن نظام مهندسی برگزار گردید.
در ابتدای مراسم خاکی ضمن خیر مقدم به بهرام مهرپیما مدرس کلاس و همچنین خیر مقدم به حاضرین از کمیته داوران و کسانی که برای برگزاری این کلاس ها تقبل زحمت نموده اند تشکر کرد.
خاکی در بخش دیگری از سخنانش امر داوری وقضاوت را بسیار مهم و حساس دانست و توجه به یادگیری تمام نکات کلاس را برای شرکت کنندگان لازم دانست
در بخش دیگر این مراسم بهرام مهرپیما مدرس کلاس به سخنانی در مورد داوری اشاره کرد وگفت باید برای پیشرفت فوتبال و ورزش سقز دنبال راهکارو برنامه ریزی بود و از انتقاد و ایراد گرفتن های غیر ضروری خودداری شود
مهرپیما در ادامه سخنانش به موفقیت های ورزشی شهرستان سقز اشاره کرد و گفت ورزش سقز پتانسیل و استعداد پیشرفت در تمامی رشته ها را دارد و این امر به تداوم حمایت مسئولان تحقق می یابد.

در پایان مراسم به تمامی شرکت کنندگان در کلاس کتابی با عنوان پیشینه ورزش در کردستان (سقز) گردآوری از بهرام مهر پیما اهدا شد.
این کلاس ها تا ۴ خرداد ماه ادامه خواهد داشت ودر پایان از شرکت کنندگان بعد از آزمون کتبی و عملی به پذیرفته شدگان گواهی شرکت در کلاس و کارت داوری درجه ۳ فوتبال از طرف فدراسیون فوتبال داده خواهد شد.
این کلاس ها با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز و هیات فوتبال این شهرستان و همچنین شورای اسلامی شهر سقز در حال برگزاری است./ پایگاه خبری اداره ورزش و جوانان

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.