جذب ۵ میلیارد تومان اعتبار برای احداث کمپینگ گردشگری

اعطای تسهیلات برای کمک به راه اندازی زیپ لاین و پل معلّق در کیوه ره ش و همچنين کسب موافقت با ساماندهی و احداث پارک در تپه تاریخی کلتپه از مهم ترین دستاورد های نشست با مدیر کل میراث فرهنگی بود.

🔸مهندس میر حسامی شهردار بوکان افزود: با دعوت از مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان آذربایجان غربی و نشست با اعضای شورای اسلامی شهر در روز گذشته خوشبختانه توانستیم موافقت با طرح ساماندهی و احداث پارک در تپه تاریخی کلتپه را اخذ نماییم.

🔸شهردار بوکان، جذب ۵ میلیارد تومان از اعتبارات ملّی سالجاری و تزریق آن از سوی میراث فرهنگی جهت احداث کمپینگ گردشگری در مکان معیّن در کیوه ره ش را از عمده دستاورد های نشست روز گذشته عنوان کرد.

🔸مهندس میرحسامی در پایان نیز با اشاره به تلاش شهرداری برای احداث زیپ لاین و پل معلّق در تفرّجگاه کیوه ره ش گفت؛ خوشبختانه با قول مساعد مدیر کل میراث فرهنگی استان، سرمایه گذار بخش خصوصی می تواند جهت احداث زیپ لاین و پل معلّق از تسهیلات بانکی نیز در این زمینه بهره بگیرد.

🔸این کمپینگ گردشگری در ضلع شمالی کیوه ره ش توسط شورای اسلامی شهر و شهرداری بوکان با مشارکت میراث فرهنگی و گردشگری احداث و شامل آلاچیق، کافه رستوران، سرویس های بهداشتی و نمازخانه، احداث استراحت گاه های موقت بصورت سازه ثابت و… می شود.

✏️روابط عمومی شورای اسلامی شهر بوکان

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.