درخشش رزمی‌کاران سقزی در رقابت‌های کشوری سامبو

درخشش رزمی‌کاران کردستانی در رقابت‌های کشوری سامبو
مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت: رزمی‌کاران سقزی در رقابت‌های قهرمانی کشور، سبک سامبو با کسب ۴ نشان طلا، ۳ نقره و ۴ برنز خوش درخشیدند.
حامد جولایی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد:، رقابت‌های قهرمانی سبک سامبو جوانان و بزرگسالان کشور به مدت ۲ روز برگزار شد.
وی با بیان اینکه در این رقابت‌ها ۱۸ تیم در قالب ۱۷ استان و ۱۸۰ فایتر از سراسر کشور حضور داشتند، گفت: تیم شهرستان سقز به نمایندگی از استان کردستان در این رقابت شرکت کرد و موفق شد با کسب ۴ نشان طلا، ۳ نقره و ۴ برنز به کار خود پایان دهد.
این مسئول خاطر نشان کرد: در رده سنی جوانان، شایان احمدنژاد، یاسر محمودی و وریا رجب‌سرا به مدال طلا دست یافتند، رامیار وکیلی و پدرام حسین زاده مدال نقره را از آن خود کردند و مبین احمدزاده و حامد حسینی نیز، دو نشان برنز را به دست آوردند.
وی تصریح کرد: در بخش بزرگسالان، ایوب حسینی مدال طلا را بر گردن آویخت، فواد قادرپور صاحب مدال نقره شد و بهمن شهریاری و امیر قادری نیز مدال‌های برنز را کسب کردند.
جولایی با بیان اینکه شهرستان سقز با ۱۵ فایتر در این مسابقات شرکت کرد، افزود: امید نجاری، سرپرست و بهنام بابامیری به عنوان مربی این تیم را همراهی و هدایت کردند.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.