‍ پنهان شدن پشت نقاب حاشیه بیراهه ای رو به سقوط

‍ ‍ پنهان شدن پشت نقاب حاشیه بیراهه ای رو به سقوط

جای بسی تاسف است که شهروندان فهیم و شایسته شهری باستانی همچون سقز در طول چند دوره ی گذشته به سبب عدم برخورداری از شوراهایی با حداقل لیاقت همیشه با حسرت ، در جا زدن و عقب ماندگی شهر خود را با پیشرفت و آبادانی شهرهای اطراف قیاس نمودند سقزی که در اواخر دهه هشتاد همیشه پذیرای اعضای شهرداری های دور و نزدیک برای الگو برداری از پروژه هایی عظیم خود بود حال باید حسرت داشتن شوراهایی متحد و دلسوز ، شهری تازه تاسیس همچون صاحب را داشته باشد .

با گذشت یک ماه از عمر با برکت شورای دوره ی ششم سقز آنچه همگان دیدند اختلاف و دو دستگی بر سر همه چیز بود . انتخاب هیات ریسه ،انتخاب سرپرست، انتخاب شهردار و …..

اختلاف در این مدت اندک تا بدان جا بالا گرفت که کتک کاری و شکایت ضرب و شتم و صدور بیانه هایی بلند بالای اعضای محترم شورا خوراک کانال های خبری شهرها و استان های همجوار را تامین کرد و حال که رسانه های سطح شهر سعی بر اصلاح امور به واسطه نقد خود دارند ظاهرا کام دوستان شورا تلخ گردیده و سعی دارند با درست کردن شایعه و افترا برای خبرنگاران منتقد ، لبه تیز انتقاد بر عملکرد پر از سوال خود را به حاشیه بکشانند فلذا بدین وسیله اعلام میدارد قلم این قشر به عنوان امین مردم نه به واسطه تطمیع و نه به جهت تهدید جز در مسیر حق و حقیقت به جوهر آغشته نخواهد شد و در همین راستا یادآوری می نماید بر اساس آنچه وعده داده اید در قبال تک تک شهروندان مسئول می باشید فلذا شایسته است در عوض گام نهادن در بیراهه ی حاشیه سعی بر حل مشکلات و عقب ماندگی های این شهر مظلوم از در اتحاد و شور با متخصصان و پتانسیل های عظیم سقز داشته باشید .

اعضای شورایی که اکنون از گروههای تلگرامی مردمی و رسانه ها با نام معاند یاد میکنند یادآور می نماید ناظرین بر فضای مجازی در صورت صحت حتی یکی از افتراهای شما ادامه فعالیت برای رسانه ها را منع می نمودند و قضاوت عالی جنابان در این حوزه کاری عبث است . دوستان منتخب همین چند ماه پیش برای درج یک‌مطلب در همین رسانه ها گاها زمین و زمان را واسطه می نمودند ولی حالا آنان را معاند و وابسته می خوانند .

اعضای شورای اسلامی سقز این را خوب بدانید که رفتارها و عملکرد شما از زیر ذره بین رسانه ها عبور خواهد کرد پس بهتر است با فاصله گرفتن از تهدید و افترا مرهمی باشید بر کالبد خسته و زخمی شهر چه بسا در صورت ادامه رویه ی فعلی سرنوشتی بهتر از شوراهای دور قبل نخواهید داشت .

🖌هیوامجیدی روزنامه نگار

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.