🔴بازدید روسای تعزیرات حکومتی و صمت از فروشگاههای زنجیره ای


🔹صبح روز گذشته حسین رحیمیان رئیس اداره تعزیرات حکومتی و بهنام میرزایی رئیس اداره صمت در یک بازدید میدانی از چندین فروشگاه زنجیره ای سطح شهر به کنترل قیمتها، کیفیت و وضعیت بهداشتی پرداختند.
در بازدید این مسئولان به فروشگاهها اعلام شد که مسئولان این واحدهای تجاری به جز حکم نمایندگی هرکدام ازآنان باید مجوز کسب داشته باشند.
🔹حسن رحیمیان رئیس اداره تعزیرات حکومتی در این بازدیدها ضمن تاکید بر دقت در قیمت گذاری اجناس(قدیم و جدید) و درصد سود منصفانه اظهار داشت در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گرانفروشی، کم فروشی و احتکار واحد متخلف پلمپ شده و به طبق قانون بدون هیچ ملاحظه ای برخورد خواهد شد.
🔸وی در بازدید از یکی از این فروشگاهها که چندین قلم مواد غذایی تاریخ گذشته داشت و همچنین عدم وضعیت بهداشتی مناسب و چیدمان مرتب به آنان متذکر شد چنانچه تا چند روز آینده نواقص برطرف نشود برابر قانون برخورد خواهد شد.
🔹رحیمیان اظهار داشت: کارشناسان بهداشت در بازدیدهای خود از فروشگاههای مواد غذایی باید بیشتر دقت به خرج دهند زیرا عدم رعایت مسائل بهداشتی در فروشگاه مذکور نتیجه بازدیدهای بدون توجه کارشناسان بهداشت می باشد.
♦️رحیمیان در پایان گفت: این بازدیدها ادامه دارد و به صورت ناگهانی صورت می گیر

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.