🔹جشن گلریزان در سقز برگزار شد/وجود ۴۳ زندانی غیر عمد در زندان سقز

  • ♦️کیوان جهانی در خصوص برپایی جشن گلریزان گفت: جشن گلریزان هر ساله به منظور حمایت و دستگیری زندانیانی انجام میشود که به صورت غیر عمد مرتکب جرمی شده اند که ناخواسته بوده است نه کسانی که اموال مردم بالا کشیده اند.

🔹وی ادامه داد: در سال ۱۴٠٠ کمکهای فراوانی از سوی خیرین به زندانیان جرایم غیر عمد شده و پرونده هایی بسته شده اند و این مهم بدون سخاوت خیرین ممکن نخواهد بود.

محمد رشید غفوری رئیس انجمن حمایت از زندانیان سقز به تشریح عملکرد این انجمن در سال ۱۴٠٠ پرداخت.

🔸وی افزود: در جشن گلریزان سال ۱۴٠٠ مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان از محل کمکهای خیرین جمع آوری شده و بیش از ده برابر این مبلغ از ستاد دیه جذب شده و در راستای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد صرف شده است.

🔹غفوری تصریح کرد: در سال ۱۴٠٠ تعداد ۲۴۳ نفر زندانی جرایم غیر عمد در جشن گلریزان آزاد شدند که از این تعداد ۴۰ نفر سهم سقز بود.

حاج محمد رشید غفوری افزود: در سال گذشته ۱میلیارد و ۲٠٠ میلیون تومان گذشت شاکی داشته و ۷۵٠ میلیون تومان تسهیلات بدون بهره به خانواده های زندانیان اعطا شده است.

♦️آذریون رئیس زندان مرکزی شهرستان سقز در حاشیه این مراسم به خبرنگار ساکاپرس گفت: در جلسه جشن گلریزان امسال مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان از خیرین جمع آوری شد و جمع آوری این کمکها تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

💳شماره کارت بانک تجارت به نام انجمن حمایت از زندانیان شهرستان سقز

۵۸۵۹۸۳۷۰۰۹۰۹۹۶۹۴

شماره حساب: ۱۱۷۰۱۴۳۴۶۵

بانک تجارت شعبه امام سقز

کد شعبه:۱۱۲۳۰

💳شماره کارت: ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۸۰۲۴۰۴۰

بنام ستاد دیه شهرستان سقز.ستاد آزاد سازی زندانیان نیازمند سقز

 

🆔 @sakapressir

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.