🔹فرماندار سقز از بزرگترین معدن سیلیس شمال غرب کشور بازديد كرد

 

🔸دعوت كريميان از هلدينگ سهند براي سرمايه گذاري در معادن سيليس سقز

 

➖بعد از دعوت فرماندار سقز از هُدلينگ شيشه و بلور كاوه برای سرمایه گذاری در معادن سيليس سقز، اين بار كريميان در راس هياتي در سفر به آذربايجان شرقي ضمن بازديد از  بزرگترین معدن سیلیس شمال غرب کشور، صاحب اين معدن را براي سرمايه گذاري در معادن اين شهرستان دعوت كرد.

➖كريميان در بازديد از بخش هاي مختلف معدن با اشاره به تخصص و تجارب متخصصان برداشت معدن و همچنين ساخت راه هاي دسترسي غيرآسفالت براي تردد ماشين هاي سنگين جهت جلوگیری از تخريب آسفالت و برداشت بهينه و ارسال به مراكزفرآوري عنوان كرد: سهند، اهليت واگذاري معادن سيليس اين شهرستان را داراست.

➖منصوريان از كارشناسان حوزه معادن در اين بازديد گفت: اين معدن كه توسط كارشناسان و متخصان شرکت سهند سیلیس تبریز، بهره برداري مي شود، مواد اوليه، کارخانه هاي شیشه سازی گروه صنعتی سهند را تامین می کند.

➖وي افزود :در راستاي استفاده بهينه، استخراج از اين معادن با پیشرفته ترین مدل های علمی و فنی و ماشین آلات سنگین مناسب و دستگاههای پیشرفته انجام مي شود.

➖وي عنوان كرد: محدوده اين معدن ۴۰ هكتار است كه ۱۲ هكتار آن اراضي ملي و ۲۸ هكتار ديگر تملك شده است.

➖در راستاي جذب سرمايه گذار براي معادن سيليس؛

🔻فرماندار سقز با پيشكسوت صنعت شيشه كشور ديدار كرد

➖بازديد فرماندار سقز از بزرگترین واحد تولید کننده شیشه مشجر كشور

🔹كريميان با حاج محمود محبوبيان، مدير عامل شركت صنايع شيشه آذرسهند و از كارآفرينان برتر كشور ديدار كرد

➖كريميان، فرماندار سقز در راس هياتي از مجموعه شرکت های گروه صنعتی سهند تبريز كه به عنوان بزرگترين توليد كننده شيشه مشجر در ايران فعاليت مي كند و از صادركنندگان برتر به كشورهاي اروپايي و آسيايي محسوب مي شود، بازديد و با محمود محبوبيان مدير عامل شركت صنايع شيشه آذرسهند، رئيس هيات مديره اين مجموعه و پيشكسوت صنعت شيشه و از كارآفرينان برتر كشور ديدار كرد.

➖در اين بازديد كه محمود محبوبيان، كارآفرين برتر كشور، نيز كريميان را همراهي مي كرد، از شرکت سهند جام تبریز تولید کننده انواع شیشه مشجر رنگی و سفید و سیمی كه با تکنولوژی آلماني و استانداردهای روز اروپا مشغول توليد است، بازديد كردند.

➖فرماندار سقز همچنين از شرکت صنایع شیشه آذر یکی از بزرگترین پروژه های صنعتی استان آذربایجان شرقی بعد از انقلاب كه تولیدات آن، جهت ساخت شیشه اتومبیل ، آینه و نیز در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد، بازديد و با مجموعه آن، ديداركرد.

➖وي همچنين از شرکت سهند فلوت تبریز با ظرفیت تولید ۷۰۰ تُن شیشه در روز كه در سال ۱۳۹۴ با استفاده از تجهيزات اروپایی و آمریکایی راه اندازي شده، بازديد كرد.

➖در اين بازديد، نوروزي، معاون برنامه ريزي فرمانداري سقز، ميرزايي، رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت و كسنزاني از سرمايه گذاران و توزيع كنندگان بزرگ شيشه و بلور حضور داشتند.

➖كريميان در ديدار و نشست با محبوبيان مدير عامل شركت صنايع شيشه آذرسهند، خواستار سرمايه گذاري مجموعه سهند در حوزه معادن سليس سقز به عنوان تامين كننده ماده اوليه كارخانه هاي اين شركت شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.